Josef Rafael

Josef Rafael

Fotograf, majitel Ateliéru Rafael

Narozen 28.12.1982 Vystudoval střední fotografickou školu MICHAEL. Od roku 2014 vlastní fotografické studio, kde kromě realizace svých zakázek, pronajímá prostory pro jiné produkce. Jeho fotografické zaměření má široké spektrum zájmu. Od portrétů, rodin, dětí, svateb, po interiéry, jídlo, či produktovou a reklamní fotografii. Nejraději fotografuje kreativní portréty, které využijí převážně muzikanti, herci, zpěváci, kapely apod. Aktivně se podílí na charitativní činnosti. Vytvořil řadu projektů, které pomáhají lidem bez domova.

Radim Krumpolc

Radim Krumpolc

Kameraman

Narodil v České republice a od roku 2008 se aktivně věnuje natáčení videí a krátkých filmů. Svou kariéru začal jako kameraman a postupem času se začal věnovat i režii a střihu. Jeho práce zahrnuje jak komerční projekty pro různé firmy, jako jsou Alpine pro, Under Armour, Adaptic, Hamleys, Staropramen, Drogerie Teta, Led Lenser, Leatherman, Sekyra Group a další, tak i nekomerční projekty. Jeho práce jsou známé pro vysokou kvalitu a preciznost, a Radim se stal respektovaným odborníkem v oboru.

Bedřich Ciggi Vlach

Bedřich Ciggi Vlach

Grafik

Narodil se v České republice a již přibližně 15 let se věnuje grafickému designu. Během své kariéry pracoval pro mnoho klientů, mezi něž patřily klub Mecca, Duplex Club, Radost FX, agentury Unitedmusic a akce jako Transmission, Hardmission a Techmission, stejně jako letní festivaly Svojšice a Cosmictrip. Díky spolupráci s různými eventovými a reklamními agenturami se mu podařilo pracovat na značkách Staropramen, Pepsi, Absolut Vodka, Generali, Škoda Auto, Corona, Ostravar a mnoho dalších. Bedřich se také specializuje na úpravy a retuše fotografií. V současné době pracuje jako freelancer grafik a nadále se věnuje tvorbě kreativních grafických návrhů pro své klienty.

Lea Schwing

Lea Schwing

Fotografka, produkční manažerka

Vystudovala ekonomicko-manažerský obor na vysoké škole. Fotografování se věnovala od svého dětství, jejím zájmem byla příroda a architektura. Od roku 2019 se fotografii věnuje profesionálně. Jejím zaměřením jsou profesní a produktové fotografie, zejména v ženském podnikání. Zároveň se zabývá rodinnou fotografií a portréty žen. Je matkou 3 chlapců a proto je její silnou stránkou trpělivost, při fotografování dětí. Její velkou vášní je taneční fotografie, kde realizuje své nápady.

Líba

Líba

Účetní

Podklady k fakturaci a věci s tím spojené zasílejte na mail: fakturace@foto-fotoatelier.cz